DSC_0197.JPG

Kabelky nás baví.

Těší mne, že jste si otevřeli moje stránky. Jmenuji se Radka Kubátová a kůži miluji jako přírodní materiál, který člověk používá již tisíce let k výrobě oděvů a různých doplňků, které slouží k přepravě věcí, které potřebuje mít stále u sebe.  Ženy si začaly už v dávných dobách svoje vaky různě zdobit a podle jejich potřeb se tak kabelky postupem času měnily. 

Mám malou dílnu v Lázních Bělohrad, která navazuje na krámek, kde prodávám svoje výrobky plus další krásné věci, které udělají ženám radost. Je to můj koníček i práce. Toto spojení bych přála každému.

Kabelky se dělají v malých sériích. Většinou se šijí po dvou až třech kusech, takže se může stát, že kabelka, která je vyfocená na eshopu, může mít nepatrné odlišnosti. 

Výhoda kabelek ušitých z kůže je její dlouhá životnost. Dá se říci, že koženou kabelku máte na celý život. A jsme u tématu, který se často v dnešní době probírá. A to je ekologie. Přiznám se, že úplně nerozumím trendu pojmenovávat umělé materiály, které se používají dnes k výrobě kabelek jako ,, ekokůže " Už se s tím setkávám naprosto běžně. Na kožence není nic ekologické a životnost kabelek je velmi krátká. Takže se kupují stále nové a nové. Záleží na kvalitě materiálu.

radkakubat@seznam.cz +420 603 851 852 Lázeňská 162, 50781 Lázně Bělohrad

©2020 by Atelier Věžička